Vianoce 2020

Milí naši modelári,

Tak ako každý rok a tak ako väčšina z nás si nechávate darčeky na poslednú chvíľu. Bohužiaľ nie vždy je v našich silách zabezpečiť vám požadovaný produkt v termíne do Vianoc.Tento rok to bude ešte o to komplikovanejšie, že vám zrejme pandemické obmedzenia nedovolia prísť si vybrať darček osobne...

Preto, pre včasné zabezpečenie si darčeka pre seba, či pre niekoho iného ponúkame pár rád a "inštrukcií" :)

1. Vyberajte produkty, ktoré majú uvedenú dostupnosť "Skladom".
2. Ak ste nenašli v skladových zásobách to čo chcete, tak si prosím dobre všimnite aká je uvedená dostupnosť v dňoch pri produkte, ktorý je vypredaný. Čím dlhšia doba, tým menšia pravdepodobnosť dodania do Vianoc. Táto doba dodania taktiež neznamená, že tovar bude na 100% naskladnený v danej lehote. V predvianočnom čase môže byť vypredaný aj u výrobcov  a distribútorov
3. Informujte sa o dostupnosti vypredaných položiek u nás na predajni, telefonicky, alebo emailom. Možno spoločne nájdeme alternatívu toho čo chcete a nie je.
4. Ak si už objednávate tovar, ktorý nie je skladom, prosím nepoužívajte online platbu, Každé storno objednávky, ktorú by sme nestihli vybaviť a následné vrátenie platby je účtovne i administratívne úkon, ktorý nás oberá o čas i energiu, ktorú môžme venovať riešeniu nedostupnosti objednaných položiek. Plaťte online len za tovar, ktorý je skladom.

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie