Obmedzenie predaja produktov firmy EDUARD

So zármutkom sme prijali správu, že jeden z najväčších európskych výrobcov plastikových modelov a doplnkov k modelom, firma EDUARD Model Accessories, postihla pred Vianocami šokujúca a nepríjemná udalosť a to, že im zhorel sklad so zásobami plastikových výliskov. Celý prehľad toho čo sa stalo nájdete na konci tohto článku v reakcii firmy Eduard, ktorú zverejnili na sociálnej sieti.

Vzhľadom na uvedené, v súčasnosti Eduard pozastavil akýkoľvek (aj veľkoobchodný) predaj svojich aj distribuovaných produktov (chémia Gunze) a to predbežne do 6.1.2021. Znamená to, že v blízkej dobe nebudeme ani my zásobovaní ich produktami a až opäť sprístupnia predaj, tak bude aj tak dostupnosť ich produktov veľmi obmedzená, keďže potrebujú obnoviť výrobu niekoľkých tisícov druhov modelov. Podľa vyjadrení vedenia firmy bude výroba obnovovaná postupne od najnovších po najstaršie modely, ale to všetko môže trvať aj niekoľko mesiacov.

Preto vás prosíme o zhovievavosť pri čakacích dobách na ich produkty a prípadné zváženie odloženia objednávky na neskôr, až sa situácia znormalizuje.

O zmene situácie vás budme informovať na našich stránkach a aj na našom facebookovom profile.

 

Dear friends, thank you for your support and sympathy. We appreciate it very much! The fire broke out yesterday in the...

Uverejnil používateľ Eduard Model Accessories Nedeľa 20. decembra 2020

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.