Zatvorenie / zrušenie našej predajne

Milí naši zákazníci a priatelia,

S poľutovaním oznamujeme, že rušíme našu predajňu na Alžbetinej ulici v Košiciach. Vzhľadom na zložitú ekonomickú situáciu a neustále zvyšovanie nákladov na prevádzku predajne boli sme po dlhom zvažovaní prinútení pristúpiť k tomuto smutnému kroku.

Náš obchod však pokračuje ďalej a to v online režime eshopu. Zároveň by sme chceli ubezpečiť všetkých zákazníkov, ktorí u nás majú otvorené objednávky, že na ich spracovávaní sa nič nemení, no možnosť osobného odberu bude už len na výdajnom mieste nášho skladu - Žižkova 6, Košice a to po predošlej emailovej alebo telefonickej dohode.

Predajňa na Alžbetinej ulici bude ešte otvorená do 29.9.2023. Od 2.10. do 6.10. sa budeme sťahovať do iných skladových priestorov a veríme, že to časovo nijako neovplyvní vybavovanie vašich objednávok. Pre každý prípad vás však prosíme o zhovievavosť a o prípadnom meškaní vybavenie vás budeme informovať.

Mrzí nás vzniknutá situácia a veríme, že sa ešte opäť budeme stretať na modelárskych a akciách a možno raz niekedy aj v nejakej predajni...

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.