Mr.Surfacer 500 - Striekací tmel 40 ml

Kód: SF285
Neohodnotené
Značka: Gunze Sangyo
5,50 €
Na objednávku do 10-30 dní
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý tmel na jemné tmelenie a zjednotenie povrchu plastikového modelu pred farbením. Dodáva sa buď v liekovke pre striekanie striekacou pištoľou, alebo vo spraye. Nanášajte v slabej vrstve striekacou pištoľou na suchý a odmastený povrch modelu.

Na tmelenie špár a hrubších miest modelu aplikujte lokálne štetcom v niekoľkých vrstvách. Nerieďte. Po zaschnutí prebrúste jemným brúsnym papierom pod vodu hrubosti 800 - 1000. V prípade potreby celý postup opakujte.

Pre jemné tmelenie striekajte striekacou pištoľou alebo sprayem. V prípade použitia striekacie pištole řeďte podľa potreby riedidlom Gunz Mr.COLOR thinner. Odporúčané riedenie je 1,5:1 až 2:1 (objemovo, riedidlo: tmelu). Nepoužívajte iné riedidlá.

Správne nastriekané povrch je polomatný, svetlo šedý.

Nastříkaná slabá vrstva Mr.Surfaceru zvýrazní nedotmelená miesta, prepady, škrabance a nerovnosti povrchu. Tieto miesta prebrúste jemným brúsnym papierom pod vodu a opakovane prestriekajte. Postup zopakujte podľa potreby. Pred finálnym nástrekom farbou prestriekajte celý model slabou vrstvou Mr.Surfaceru 1000 pre zjednotenie povrchu. Takto ošetrený povrch možno rozleštit do vysokého lesku, čo je dôležité najmä pri aplikácii farieb Mr.Metal Color. Pre leštenie použite jemné smirkové papiere alebo plátna o hrubosti 4000, a leštící filc. Možno tiež použiť leštiace pasty.

Pred nástrekom farbou odporúčame prestriekať celý model základnou farbou Mr.BASE WHITE.

ZNAČENIE

Výrobok je označený podľa hrubosti zrna - 500 hrubšie zrno, 1000 jemnejšie zrno. Používajte Mr.Surfacer 500 pre základné tmelenie a Mr.Surfacer 1000 pre jemné tmelenie a čistý zjednotenie povrchu. Nejjemnější zrno a najhladšie povrch ponúka Mr.Surfacer 1200, dodávaný len v sprayi.

Dodatočné parametre

Kategória: Tmely
Dĺžka: 0.00
Šírka: 0.00
Výška: 0.00
Rozpätie krídel: 0.00
Rozpätie vrtule: 0.00
Počet dielov: 0.00
Obtiažnosť: 0.00
Fotolepty: 0
Resinové diely: 0
Kovová hlaveň: 0
Masky: 0
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.