Vianoce 2021

Milí naši modelári,

Tak ako každý rok a tak ako väčšina z nás si nechávate darčeky na poslednú chvíľu. Bohužiaľ nie vždy je v našich silách zabezpečiť vám požadovaný produkt v termíne do Vianoc. 

Preto, pre včasné zabezpečenie si darčeka pre seba, či pre niekoho iného ponúkame pár rád a "inštrukcií" :)

1. Vyberajte produkty, ktoré majú uvedenú dostupnosť "SKLADOM".
2. Ak ste nenašli v skladových zásobách to čo chcete, tak si prosím dobre všimnite aká je uvedená dostupnosť v dňoch pri produkte, ktorý je vypredaný. Čím dlhšia doba, tým menšia pravdepodobnosť dodania do Vianoc. Táto doba dodania taktiež neznamená, že tovar bude na 100% naskladnený v danej lehote. V predvianočnom čase môže byť vypredaný aj u výrobcov  a distribútorov
3. Informujte sa o dostupnosti vypredaných položiek u nás na predajni, telefonicky, alebo emailom. Možno spoločne nájdeme alternatívu toho čo chcete a nie je.
4. Ak si už objednávate tovar, ktorý nie je skladom, prosím nepoužívajte online platbu, Každé storno objednávky, ktorú by sme nestihli vybaviť a následné vrátenie platby je účtovne i administratívne úkon, ktorý nás oberá o čas i energiu, ktorú môžeme venovať riešeniu nedostupnosti objednaných položiek. Plaťte online len za tovar, ktorý je skladom.
5. V prípade, že aj objednávate produkty, ktoré nemáme, tak by bolo úplne skvelé, keby ste nám do poznámky v objednávke uviedli, či to chcete do Vianoc, alebo je možné objednávku vybaviť aj po sviatkoch. Takto sa vieme sústrediť na tie produkty, ktoré sú pre vás dôležité.
6. Pripomíname tiež, že posledný deň na odoslanie zásielok s garanciou doručenia do Vianoc je 20.12.2021 !

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že aj my prispejeme k vašim krásnym sviatkom ????

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.