Podmienky osobného odberu v Bratislave

Od 5.2.2019 naša bývalá predajňa na Mánesovom námestí 8 v Bratislave funguje naďalej ako naše odberné miesto, ale vzhľadom na to, že prevádzka je už pod inou spoločnosťou (M3M model) museli sme zmeniť podmienky objednávania a odberu.

Objednávanie je aj naďalej možné tak ako doteraz - eshopom, telefonicky i emailom. Platba je však možná už len vopred prevodom, alebo cez platobný systém PayPal. Na odbernom mieste v Bratislave bude možné prevziať už len tovar, ktorý je zaplatený.

Tieto podmienky sa týkajú všetkých nových objednávok a aj možnosti platby na eshope pri výbere osobného odberu v Bratislave sme už obmedzili len na PayPal a prevod na účet.

Objednávky, ktoré prišli do 5.2.2019 a sú pripravené na odber v Bratislave je možné uhrádzať na predajni len v HOTOVOSTI alebo po dohode s nami prevodom po zaslaní predfaktúry. Následne si môžete zaplatený tovar vyzdvihnúť. V prípade platby hotovosti vám prevádzkovateľ predajne M3M model na Mánesovom námestí 8 v Bratislave, vystaví doklad o prijatí platby a následne vám zašleme oficiálny daňový doklad emailom.

Veríme, že tieto podmienky nebudú pre vás komplikáciou a za prípadné obmedzenia sa ospravedlňujeme.

V prípade nejasností nás prosím kontaktuje

Kontakt na prevádzku v Bratislave: 0948 930 690

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie