Podmienky osobného odberu v Bratislave

Od 5.2.2019 naša bývalá predajňa na Mánesovom námestí 8 v Bratislave funguje naďalej ako naše odberné miesto, ale vzhľadom na to, že prevádzka je už pod inou spoločnosťou (M3M model) museli sme zmeniť podmienky objednávania a odberu.

Objednávanie je aj naďalej možné tak ako doteraz - eshopom, telefonicky i emailom. Platba je však možná už len vopred prevodom, alebo cez platobný systém PayPal. Na odbernom mieste v Bratislave bude možné prevziať už len tovar, ktorý je zaplatený.

Tieto podmienky sa týkajú všetkých nových objednávok a aj možnosti platby na eshope pri výbere osobného odberu v Bratislave sme už obmedzili len na PayPal a prevod na účet.

Objednávky, ktoré prišli do 5.2.2019 a sú pripravené na odber v Bratislave je možné uhrádzať na predajni len v HOTOVOSTI alebo po dohode s nami prevodom po zaslaní predfaktúry. Následne si môžete zaplatený tovar vyzdvihnúť. V prípade platby hotovosti vám prevádzkovateľ predajne M3M model na Mánesovom námestí 8 v Bratislave, vystaví doklad o prijatí platby a následne vám zašleme oficiálny daňový doklad emailom.

Veríme, že tieto podmienky nebudú pre vás komplikáciou a za prípadné obmedzenia sa ospravedlňujeme.

V prípade nejasností nás prosím kontaktuje

Kontakt na prevádzku v Bratislave: 0948 930 690

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.