Možné obmedzenia sortimentu Ruských a Ukrajinských firiem

Milí naši zákazníci,

Vzhľadom na vojenský konflikt prebiehajúci na Ukrajine chceme v prvom rade vyjadriť podporu trpiacemu ukrajinskému ľudu a odsudzujeme akékoľvek silové riešenia politických problémov.

Keďže v sortimente nášho obchodu ponúkame aj produkty vyrábajúce sa v oboch krajinách konfliktu, tak na základe informácii, ktoré máme od distribútorov, ale aj samotných výrobcov vás chcem upozorniť, že zrejme dôjde k obmedzeniu dodávok ich výrobkov. V našom prípade ide predovšetkým o tieto značky, ktoré sme pravidelne naskladňovali:
A&A models (Ukrajina)
ARK Models (Rusko)
ACE (Ukrajina)
ICM (Ukrajina)
Master Box (Ukrajina)
Miniart (Ukrajina)
Modelsvit (Ukrajina)
Roden (Ukrajina)
UM (Ukrajina)
Zvezda (Rusko)

Prosíme vám preto o zváženie objednávania týchto produktov, ak nie sú skladom, prípadne o vyžiadanie si informácie o dostupnosti emailom alebo telefonicky. Distribučné sklady v EU sú ešte zásobené produktami týchto značiek, ale určite v blízkej dobe netreba rátať s dodávkou noviniek od týchto firiem.

Vznik tejto situácie nás veľmi mrzí a veríme, že už veľmi skoro bude opäť vojenská technika len v kasárňach a v našom hobby a nie v akcii na bojiskách...

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie