Fandite s Prospektorom a vyhrajte!

Pri príležitosti Majstrovstiev sveta 2019 v ľadovom hokeji, ktoré sa konajú v Košiciach a Bratislave od 10.5. do 26.5.2099 sme pre všetkých fanúšikov, ale aj laikov hokeja súťaž, ktorou môžete získať 20% zľavu na nákup v našom obchode.

Súťaž bude prebiehať na sociálnej sieti Facebook, v profile našej firmy, kde vždy pred každým zápasom Slovenska zverejníme info grafiku o tomto zápase. Do komentára k tejto grafike potom stačí napísať tip na výsledok a každý správny tip odmeníme 20% zľavou vo forme zľavového kupónu.

Podrobné podmienky tipovacej súťaže:

  1. Do súťaže sa môže zapojiť každý kto na sociálnej sieti Facebook v našom firemnom profile uvedie do komentára k príslušnej info grafike tip na výsledok zápasu uvedeného v danej grafike. Za výsledok zápasu sa považuje konečný stav aj po prípadných predĺženiach alebo samostatných nájazdoch.

  2. Info grafika bude zverejnená vždy niekoľko hodín pred začiatkom zápasu a tipy v komentároch budú akceptované len tie, ktoré budú uvedené najneskôr v poslednej minúte pred oficiálnym začiatkom zápasu. Komentáre je možné aj upravovať alebo pridávať nové, vždy však bude braný do úvahy len komentár doplnený alebo upravený do začiatku zápasu. V prípade pridania viacerých komentárov jedenou osobou budeme brať do úvahy posledne pridaný komentár. Tip v komentári musí byť uvedený tak aby vyjadroval stav zápasu podľa poradia mužstiev uvedených v info grafike (napr. SVK-USA, tip 3:2 znamená, že vyhrá prvé uvedené mužstvo :) )

  3. Výhercov súťaže po skončení súťaže označíme a budeme ich kontaktovať za účelom poskytnutia výhry.

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie