Fandite s Prospektorom a vyhrajte!

Pri príležitosti Majstrovstiev sveta 2019 v ľadovom hokeji, ktoré sa konajú v Košiciach a Bratislave od 10.5. do 26.5.2099 sme pre všetkých fanúšikov, ale aj laikov hokeja súťaž, ktorou môžete získať 20% zľavu na nákup v našom obchode.

Súťaž bude prebiehať na sociálnej sieti Facebook, v profile našej firmy, kde vždy pred každým zápasom Slovenska zverejníme info grafiku o tomto zápase. Do komentára k tejto grafike potom stačí napísať tip na výsledok a každý správny tip odmeníme 20% zľavou vo forme zľavového kupónu.

Podrobné podmienky tipovacej súťaže:

  1. Do súťaže sa môže zapojiť každý kto na sociálnej sieti Facebook v našom firemnom profile uvedie do komentára k príslušnej info grafike tip na výsledok zápasu uvedeného v danej grafike. Za výsledok zápasu sa považuje konečný stav aj po prípadných predĺženiach alebo samostatných nájazdoch.

  2. Info grafika bude zverejnená vždy niekoľko hodín pred začiatkom zápasu a tipy v komentároch budú akceptované len tie, ktoré budú uvedené najneskôr v poslednej minúte pred oficiálnym začiatkom zápasu. Komentáre je možné aj upravovať alebo pridávať nové, vždy však bude braný do úvahy len komentár doplnený alebo upravený do začiatku zápasu. V prípade pridania viacerých komentárov jedenou osobou budeme brať do úvahy posledne pridaný komentár. Tip v komentári musí byť uvedený tak aby vyjadroval stav zápasu podľa poradia mužstiev uvedených v info grafike (napr. SVK-USA, tip 3:2 znamená, že vyhrá prvé uvedené mužstvo :) )

  3. Výhercov súťaže po skončení súťaže označíme a budeme ich kontaktovať za účelom poskytnutia výhry.

Šablonu připravil a implementoval na Shoptet Tomáš Hlad & techka s.r.o.